Medlemsoversigt

Vælg branche og se hvem der er medlem

Flere af dine kollegaer er sikkert allerede medlem af Træinformation. Vælg branche og se hvem der er medlem. Overvejer du et medlemskab, så læs mere om medlemsfordelene.

a

  1. A. Rindom A/S, Brøndby
  2. A.J. Astrup Byggefirma A/S, Hasselager
  3. A/S Julius Nielsen & Søn, Rødovre
  4. Aabenraa Kommune Kultur Miljø og Erhverv, Aabenraa
  5. Aage Wegener & Søn A/S, Skanderborg
  6. Aak Bygninger Aalborg Kommune, Aalborg
  7. Aalsrode Tømrerfirma A/S, Grenaa
  8. Aarsdale Byg ApS, Nexø
  9. AART architects A/S, Aarhus C
  10. AART architects A/S, København S
  11. AB Clausen A/S, Rødovre
  12. AB Gustaf Kähr, Malmø
  13. Abildhauge A/S, Frederiksberg
  14. Acting Bygherrerådgivning ApS, Søborg
  15. Adserballe & Knudsen A/S, Farum
  16. AFM rådgivende ingeniører A/S, Hillerød
  17. Aggersvold Savværk, Jyderup
  18. Ahlblad Arkitekter & Ingeniører ApS, Frederiksberg
  19. AI A/S, København K
  20. AJ Byggeservice ApS, Horsens
  21. AJ Consult A/S, Nykøbing F
  22. AK 83 Arkitekter A/S, Aalborg
  23. AK 83 Arkitekter A/S, Ishøj
  24. AK2 Byggerådgivning ApS, Bjerringbro
  25. Akademiingeniør Svend Poulsen A/S, Hobro
  26. Akzo Nobel Deco A/S, København V
  27. Alex Poulsen Arkitekter A/S, København N
  28. Allerød Kommune - Teknik & Drift, Allerød
  29. Altan.dk, Sorø
  30. Anders Christensen Rådgivende ingeniører ApS, Birkerød
  31. Andersen & Forsberg, Frederiksberg C
  32. Anker Hansen & Co. A/S, Frederikssund
  33. Archifield Arkitekterne ApS, Faaborg
  34. ArcHus Arkitektfirma ApS, Kolind
  35. ARCnordic A/S, Hillerød
  36. ARKINAUT Arkitekt- og byggerådgivning ApS, Dragør
  37. Arkiplus A/S, Sorø
  38. Arkitekt Elin Donskov, Aarhus C
  39. Arkitekt m.a.a. Søren Rassov, Klampenborg
  40. Arkitekt O. Ostenfeldt, Smørum
  41. Arkitekt Stig Trøst, Svendborg
  42. Arkitekt Søren Yde ApS, Skive
  43. Arkitekterne Bjørk & Maigaard ApS, Aalborg
  44. Arkitekterne KØGE, Køge
  45. arkitekterne.as, Slagelse
  46. Arkitektfirma A/S Hune & Elkjær, Aarhus C
  47. Arkitektfirma Finn Østergaard A/S, Hjørring
  48. Arkitektfirmaet Gorm Nielsen maa, Åbyhøj
  49. Arkitektfirmaet Gunner Kristensen, Viborg
  50. Arkitektfirmaet HS A/S, Slagelse
  51. Arkitektfirmaet John Veje as, Skælskør
  52. Arkitektfirmaet Kamp ApS, Skanderborg
  53. Arkitektfirmaet Kjær & Richter A/S, Aarhus C
  54. Arkitektfirmaet Leo Magnus Andersen Aps, Randers C
  55. Arkitektfirmaet NORD A/S, Aalborg
  56. Arkitektfirmaet Vest, Outrup
  57. Arkitektgruppen ejendomme A/S, Odense SØ
  58. Arkitektgården ApS, København S
  59. Arkitektgården ApS, Maribo
  60. ARKITEKTKONTORET 96, Sønderborg
  61. Arkitema Architects, Aarhus C
  62. Arkitema Architects, København V
  63. Arne Elkjær A/S Rådgivende Ingeniører, Aarhus V
  64. ART-TEK Ingeniør Rådgivning ApS, Frederiksberg
  65. Arte Glasbyg, Skjern
  66. ATP-Huset, Hillerød
  67. Atrio Arkitekter, Horsens
  68. AVNØ Byggerådgivning, Haderslev

b

  1. Balslev Rådgivende Ingeniører A/S, Aalborg
  2. Balslev Rådgivende Ingeniører A/S, Kolding
  3. Balslev Rådgivende Ingeniører A/S, Odense C
  4. Balslev Rådgivende Ingeniører A/S, Viborg
  5. Bang & Beenfeldt A/S, København K
  6. Baumann Arkitekter A/S, Viborg
  7. BBP Arkitekter A/S, København K
  8. Beatræ A/S, Stenløse
  9. Beck & Jørgensen A/S, Søborg
  10. Bent Nielsen og Søn A/S, Oksbøl
  11. Bergsten Timber A/S, Køge
  12. Bertelsen & Scheving Arkitekter, København K
  13. BESSARDs' STUDIO, København NV
  14. BetaPack A/S, Hørning
  15. BG Property Mangement, Charlottenlund
  16. bgb a/s, Ishøj
  17. bgb a/s, Skive
  18. BIG CPH, Valby
  19. Billund Kommune, Grindsted
  20. Bjørns Træværk og Restaurering ApS, København Ø
  21. BJØRNSHOLM A/S, København K
  22. BK NORD A/S, Aalborg SV
  23. Black-Arch, Kolding
  24. Blumensaat Fugt- og Byggeteknik ApS, Randers SV
  25. Boen Danmark, Nykøbing F
  26. Boligselskabet Sjælland, Roskilde
  27. Bolius Boligejernes Videnscenter, København V
  28. Bollerup Jensen A/S, Tarm
  29. Bonava Danmark A/S, Søborg
  30. Bornebusch Tegnestue A/S, København K
  31. Bornholms Byggeforretning ApS, Aakirkeby
  32. Brancheforeningen Danske Byggecentre, Nærum
  33. Brav Rådgivning IVS, Odense C
  34. Brdr. Dyrner Tømrer & Entreprise, Karlslunde
  35. Brdr. Lange A/S, Tarm
  36. Bredahl Kristensen ApS, Jægerspris
  37. BREITING Arkitektrådgivning, Hornbæk
  38. Brix & Kamp A/S, Aalborg
  39. Brix & Kamp A/S, Hjørring
  40. Brossi v/michael Simonsen, Tune
  41. Bunch Bygningsfysik, Vedbæk
  42. Bundgaard Byg A/S, Skanderborg
  43. Burnblock ApS, København K
  44. Byens Tag & Facade A/S, København SV
  45. Byens Tegnestue, København Ø
  46. Byggeri & Teknik I/S, Herning
  47. Byggesagkyndig.nu ApS, Hadsten
  48. Byggeselskabet MAJ ApS, Birkerød
  49. Byggeselskabet Olav de Linde, Odense C
  50. Byggeselskabet Olav de Linde, Åbyhøj
  51. Byggeskadefonden, København V
  52. Byggeskadefonden vedrørende Bygningsfornyelse, København K
  53. Bygma Aabenraa, Aabenraa
  54. Bygma Aalborg, Aalborg SV
  55. Bygma Aalborg C, Aalborg
  56. Bygma Aars, Aars
  57. Bygma Agerbæk, Agerbæk
  58. Bygma Als, Nordborg
  59. Bygma Amager, Kastrup
  60. Bygma Balslev, Torshavn
  61. Bygma Bellinge, Odense SV
  62. Bygma Bindslev, Bindslev
  63. Bygma Esbjerg, Esbjerg
  64. Bygma Fanø, Fanø
  65. Bygma Frederikshavn, Frederikshavn
  66. Bygma Frederiksværk, Frederiksværk
  67. Bygma Galten, Galten
  68. Bygma Grenaa, Grenaa
  69. Bygma Gruppen A/S, Søborg
  70. Bygma Gråsten, Gråsten
  71. Bygma Haarlev, Hårlev
  72. Bygma Haderslev, Haderslev
  73. Bygma Haslev, Haslev
  74. Bygma Helsingør, Helsingør
  75. Bygma Herlev, Herlev
  76. Bygma Herning, Herning
  77. Bygma Hillerød, Hillerød
  78. Bygma Hirtshals, Hirtshals
  79. Bygma Hjørring, Hjørring
  80. Bygma Horsens, Horsens
  81. Bygma Hvalsø, Hvalsø
  82. Bygma Jelling, Jelling
  83. Bygma Kerteminde, Kerteminde
  84. Bygma Kolding, Kolding
  85. Bygma Køge, Køge
  86. Bygma Nexø, Nexø
  87. Bygma Nyborg, Nyborg
  88. Bygma Næstved, Næstved
  89. Bygma Odense, Odense SØ
  90. Bygma Otterup Trælast, Otterup
  91. Bygma Padborg, Padborg
  92. Bygma Randers, Randers C
  93. Bygma Ringe, Ringe
  94. Bygma Ringsted, Ringsted
  95. Bygma Risskov, Risskov
  96. Bygma Roskilde, Roskilde
  97. Bygma Rønne, Rønne
  98. Bygma Rønnede, Rønnede
  99. Bygma Silkeborg, Silkeborg
  100. Bygma Skagen, Skagen
  101. Bygma Skærbæk, Skærbæk
  102. Bygma Store Heddinge, Store Heddinge
  103. Bygma Støvring, Støvring
  104. Bygma Sæby, Sæby
  105. Bygma Sønderborg, Sønderborg
  106. Bygma Them, Them
  107. Bygma Tønder, Tønder
  108. Bygma Vejle, Vejle
  109. Bygma Viborg, Viborg
  110. Bygma Viby Sj., Viby Sjælland
  111. Bygma Århus, Viby J
  112. BygTech A/S, Glostrup
  113. Båring Gulve ApS, Asperup
  114. Bøgely Maskinsnedkeri ApS, Skævinge
  115. Bøgh & Helstrup I/S, Frederiksberg
  116. Børge Jakobsen & Søn, Næstved A/S, Næstved
  117. Børge Nielsen Tømrerfirma, Hillerød

c

  1. c & w arkitekter a/s, Svendborg
  2. C.F. Møller A/S, Aalborg
  3. C.F. Møller A/S, Aarhus C
  4. C.F. Møller A/S, København K
  5. Calceku ApS, Højbjerg
  6. Center for Skov Landskab og Planlægning KU, Fredensborg
  7. CF Petersen & Søn A/S XL BYG, Allerød
  8. Christensen & Co Arkitekter A/S, København N
  9. Christian Panbo A/S, Aabenraa
  10. Clement & Carlsen Arkitekter maa aps, Nuuk
  11. CLT Denmark, Skovlunde
  12. Combi Byg A/S, Rødovre
  13. Combigrupppen ApS, Dragør
  14. Compara A/S, Søborg
  15. Constructa a/s, Silkeborg
  16. Cowi A/S, Aalborg
  17. Cowi A/S, Kongens Lyngby
  18. CP APS, Viby Sjælland
  19. CR Construction, Brøndby
  20. Creo Arkitekter, Odense C
  21. Cubo Arkitekter A/S, Aarhus C
  22. Cunningham Lindsey Leif Hansen, Ballerup
  23. CWA, Aarhus C

d

  1. D&N A/S, Hellerup
  2. d.a.i. arkitekter ingeniører, Brabrand
  3. DAB Landskabsgruppen, Frederiksberg
  4. Dan-Project ApS arkitekter mma/danske ark, Søllested
  5. Dana Lim A/S, Køge
  6. Danadeco-Everfloor A/S, Hvidovre
  7. Danakon A/S, Taastrup
  8. Danhaus Production A/S, Esbjerg N
  9. Dansbo Entreprise A/S, Odense C
  10. Dansk Boligforsikring A/S, Holbæk
  11. Dansk Brand- og sikringsteknisk Institut, Hvidovre
  12. Dansk Bygge & Energirådgivning, Frederiksberg C
  13. Dansk Byggeri Træsektionen, København K
  14. Dansk Bygningskontrol Fugtteknik A/S, Ringsted
  15. Dansk Ejendomseftersyn ApS, Videbæk
  16. Dansk Plank Jydsk Gulvdesign Int., Esbjerg V
  17. Dansk Træforening, Nærum
  18. DEAS AS, Frederiksberg
  19. Degn & Dreyer Entreprise A/S, Rødovre
  20. Demacon ApS, Greve
  21. Dent Support A/S, Middelfart
  22. DinByggerådgiver.dk, Vallensbæk
  23. Dines Jørgensen & Co. A/S, Hillerød
  24. Dinesen Floors A/S, Rødding
  25. DISSING+WEITLING architecture a/s, København S
  26. DLH Danmark A/S, Horsens
  27. DLH Danmark A/S, Søborg
  28. DMK Pavilloner, Holbæk
  29. Domus Arkitekter A/S, Kongens Lyngby
  30. Dorte Mandrup A/S, København V
  31. Drachmann arkitekter, Valby
  32. Dreyer Arkitekter ApS, Aarhus C
  33. DRIAS Rådgivende Ingeniører A/S, Tørring
  34. Dybe Tømrer og Snedkerforretning ApS, Lemvig

e

  1. E+N arkitektur A/S, Aarhus C
  2. EBK HUSE A/S Produktion, Slagelse
  3. Eduard Troelsgård Rådg. Ingeniører A/S, København V
  4. Edvars & Edvars, Holbæk
  5. EFFEKT Arkitekter, København N
  6. Effektiv Bygge- og Skadeservice, Nakskov
  7. Egil Rasmussen A/S, Viby J
  8. Eiersted Byg ApS, Oure
  9. EKAS Rådgivende Ingeniører A/S, Vedbæk
  10. EKJ Rådgivende Ingeniører AS, København Ø
  11. Elindco Byggefirma A/S, Jyllinge
  12. Emborg-Form, arkitekter maa, Valby
  13. EMCA Totalentreprenør ApS, Gedved
  14. Enemærke & Petersen A/S, Ringsted
  15. entasis a/s, Nordhavn
  16. Entreprenørfirmaet Einar Kornerup, Glostrup
  17. Erasmus & Partnere A/S, Hjørring
  18. ERIK arkitekter A/S, Aalborg
  19. ERIK arkitekter A/S, Aarhus C
  20. ERIK arkitekter A/S, København V
  21. ERIK arkitekter A/S, Viborg
  22. Erik Pedersen ApS Rådg. Civiling. F.R.I, Greve
  23. Eriksen Arkitekter, Aarhus C
  24. Esbjerg Kommune Ejendomme, Esbjerg
  25. ETN Arkitekter Aps, Nykøbing F

f

  1. FactoryHouse ApS, Svendborg
  2. Falk BygConsult ApS, Hillerød
  3. Falkon A/S Rådg. Ingeniører, Frederiksberg
  4. FB Administration ApS, Valby
  5. Fermacell Scandinavia, Gedved
  6. FGU Himmerland Støvring, Støvring
  7. Fjerring A/S, Slagelse
  8. Flexwood A/S, Nørre Alslev
  9. Flindts Tømrer og Snedkerforretning, Hornslet
  10. FN Tegnestuen A/S, Struer
  11. Fog Trælast & Byggecenter Farum, Farum
  12. Fog Trælast & Byggecenter Fredensborg, Fredensborg
  13. Fog Trælast & Byggecenter Helsinge, Helsinge
  14. Fog Trælast & Byggecenter Herlev, Herlev
  15. Fog Trælast & Byggecenter Hørsholm, Hørsholm
  16. Fog Trælast & Byggecenter Vordingborg, Vordingborg
  17. Fog Trælast & Byggecenter Ølstykke, Ølstykke
  18. Fog Trælast Kvistgård, Kvistgård
  19. Fokus Fritidshuse aps, Ringkøbing
  20. Fonden BYG-ERFA, København K
  21. Forskningsfondens Ejendomsselskab A/S, Aarhus N
  22. Fr. Madsen A/S, Silkeborg
  23. Frandsen & Søndergaard K/S, Aalborg
  24. Fredensborg Kommune Kommunale Ejendomme, Kokkedal
  25. Fredericia Kommune Ejendomscenteret, Fredericia
  26. Friborg og Lassen A/S, København V
  27. Friis & Moltke A/S, Aalborg
  28. Friis & Moltke A/S, Aarhus C
  29. Friis Andersen Arkitekter A/S, Nykøbing F
  30. Fromsseier Plantage A/S, Ansager
  31. Fryd! v/ Jonas Hemicke, Gentofte
  32. Frøslev Træ A/S, Padborg
  33. FULDENDT Rådgivende Ingeniører, Varde
  34. Fælleseje, Ulfborg
  35. Færch & Co. A/S, Aalborg SV
  36. Føroya Fornminnissavn, Tórshavn

g

  1. Georg Berg A/S, Slagelse
  2. Ginnerup Arkitekter A/S, Horsens
  3. Glistrup Træ, Blåvand
  4. Goritas A/S, Ballerup
  5. Goritas A/S, Kolding
  6. Gottlieb Paludan Architects, København V
  7. Gpp Arkitekter A/S, Aarhus C
  8. Gregersen & Olsson A/S, Vejen
  9. Gregersen & Olsson A/S, Vejen
  10. Gråbrødre arkitekter, Odense C
  11. Gråbrødre arkitekter, Svendborg
  12. Grønne & Jessen, Varde
  13. GSV Vamdrup A/S, Vamdrup
  14. Gulvbranchen, København K
  15. Gunnars Glas A/S, Tømrer og Snedker, Holstebro

h

  1. H+Akitekter A/S, København N
  2. H. Nielsen & Søn A/S, Næstved
  3. H.M.Træindustri ApS, Hvidovre
  4. H.P. Nordic ApS, Nørager
  5. Hammers Montage ApS, Lille Skensved
  6. Hansen & Bay Byg A/S, Ølgod
  7. Hansson & Knudsen A/S, Odense SØ
  8. Hassing-Huset, Hurup Thy
  9. Hausbau ApS, Vanløse
  10. HC Profiler ApS, Holbæk
  11. Hein Christiansens Tømrerfirma ApS, Herlufmagle
  12. Helmer Christiansen A/S, Karlslunde
  13. Henneby Nielsen Rådgivende ingeniørfirma A/S, Odense C
  14. Henning Larsen Architects, København V
  15. Henry Jensen A/S, Odense C
  16. Hilberth & Jørgensen Arkitekter ApS, Aarhus C
  17. Himmerland Boligforening, Aalborg
  18. Hirtshals Totalbyg ApS, Hirtshals
  19. HJ-Energi, Dronninglund
  20. Hjalmar Wennerth A/S, Søborg
  21. HJB Byggeforretning ApS, Rønne
  22. Hjorth Rådgivende Ingeniører ApS, København K
  23. Hoffmann A/S, Næstved
  24. Holbøl Snedkerværksted ApS, Kruså
  25. Holebækgård Tømrer og Snedker, Frørup
  26. Holmsgaard A/S Rådgivende Ingeniører, København S
  27. HOLSE Byggeteknik ApS, Ballerup
  28. Holst Engineering, København S
  29. Houze, Trige
  30. Hovedstadens Bygningsentreprise A/S, Greve
  31. HP Byg A/S, Aalborg Øst
  32. HP Larsen A/S, Jyllinge
  33. HPH Total Byg A/S, Hinnerup
  34. Hugo Petersen & Søn ApS, Sæby
  35. HUJ A/S, Auning
  36. Hundborg Tømrer- & Snedkerforretning A/S, Thisted
  37. Hundsbæk & Henriksen A/S, Billund
  38. Hundsbæk & Henriksen A/S, Herlev
  39. Hundsbæk & Henriksen A/S, Horsens
  40. Hundsbæk & Henriksen A/S, Vejle
  41. Hunton Fiber AB, Gjøvik
  42. Hunton Fiber AB, Limhamn
  43. HusCompagniet A/S, Horsens
  44. Hørning Parket A/S, Skanderborg
  45. Høyer byg A/S, Gadstrup

i

  1. Icopal Danmark ApS, Herlev
  2. Icopal Danmark ApS, Kastrup
  3. IGS Rådgivende Ingeniører ApS, Bjæverskov
  4. Ingeman Fischer ApS, København V
  5. Ingeniørconsult, Støvring
  6. Ingeniørfirmaet J&P ApS, Holbæk
  7. Ingeniørfirmaet Viggo Madsen A/S, Aarhus C
  8. Ingeniørgruppen Varde A/S, Varde
  9. Intern A/S, Holte
  10. Isola A/S, Fredericia
  11. ITW Construction Products ApS, Middelfart

j

  1. jaja arkitekter, København N
  2. Jan Myrthue A/S, Viborg
  3. Jens Peter Hansen, Karise
  4. Jens-Peter Madsen ApS, Rådgivende Ingeniører, Stenløse
  5. Jesper Andersen Entreprise aps, Lille Skensved
  6. Jessing & Sørensen Tømrer og Snedker ApS, Bække
  7. JEXEN ARKITEKTER, Galten
  8. JJW Arkitekter A/S, Frederiksberg
  9. Johannes Fog A/S, Kongens Lyngby
  10. Johannes Fog A/S - 5060, Kongens Lyngby
  11. Johannes Jørgensen, Skårup Fyn
  12. Josk Aps, Skælskør
  13. JPH Forsikringsskader, Hjørring
  14. Junckers Industrier A/S, Køge
  15. Junckers Industrier A/S, Nørre Alslev
  16. Jysk Spærfabrik A/S, Almind
  17. Jytas A/S, Galten
  18. Jørgen Nielsen Rådgivende Ingeniører A/S, København K
  19. Jørn's Tømrer og Snedkerforretning ApS, Rødekro

k

  1. Kalmar-huse A/S af 2020, Bramming
  2. Kant Arkitekter, København N
  3. KASA Tømrer-Entreprise ApS, Stenløse
  4. Kasper Holst ApS, Hjørring
  5. Kebony Danmark A/S, Kolding
  6. Keflico A/S, Støvring
  7. Keld Abrahamsen Rådgivende Ingeniør ApS FRI, Malling
  8. Kent Pedersen Arkitektfirma ApS, Kongens Lyngby
  9. KH Tag & Facade ApS, Taastrup
  10. KHR arkitekter AS, København K
  11. KHS arkitekter, Kongens Lyngby
  12. Kim Olsson A/S, Solrød Strand
  13. kimthorsell architects, Århus C
  14. Kingspan Insulation ApS, Roskilde
  15. Kirkeskov Tømrer & Snedker ApS, Gadstrup
  16. Kjargaard Byg, Ikast
  17. Kjeldal Consult ApS, Faxe
  18. Kjell Pedersen Entreprise A/S, Søborg
  19. Kjellerup A/S, Kjellerup
  20. Klaus Nielsen Rådgivende Ingeniørfirma A/S, Nivå
  21. KMM Architects Ltd., Gaborone
  22. KNI A/S, Sisimiut
  23. Knud Færgegaard's Eftf. A/S, Rønnede
  24. Knud Larsen Byggecenter A/S, Hvidovre
  25. Knudsen & Østergaard A/S, Aalborg
  26. Knudsen Kilen A/S, Frederiksværk
  27. Koed Tømrer- og Byggeforretning ApS, Kolind
  28. Komproment ApS, Svenstrup J
  29. Kronospan Novopan Træindustri A/S, Ryomgård
  30. Kuben Management A/S, København SV
  31. Kullegaard A/S, Holbæk
  32. Kullegaard A/S, Valby
  33. Kyocera Unimerco Fastening A/S, Sunds
  34. Kærby Tømrer- & Snedkerforretning ApS, Gjerlev J
  35. Københavns Erhvervsakademi Biblioteket, København N
  36. Københavns Kommune Teknik- og Miljøforvaltningen, København S

l

  1. L.H. Meyers Tegnestue, Vojens
  2. L.P. Madsen Rådgivende Ingeniører A/S, Odense SØ
  3. Ladegårde Tømmer & Beton ApS, Glamsbjerg
  4. Lantz Arkitekter Aps., Valby
  5. Lars Gitz Architects, København K
  6. Lars Printz ApS, Ringsted
  7. Larsen & Søndergaard Byggerådgivning A/S, Frederiksberg C
  8. Lassen Landskab a/s, Roskilde
  9. LB Consult A/S, Aarhus C
  10. LB Consult A/S, Grenaa
  11. LBF P/F, Torshavn
  12. LC Træbyg, Lille Skensved
  13. Lendager Group ApS, Nordhavn
  14. lenschow & pihlmann, København K
  15. Lilje-Huset A/S, Odense SØ
  16. Lilleheden A/S, Hirtshals
  17. Lilleheden A/S, Hirtshals
  18. Lind og Risør A/S, Taastrup
  19. Linjen A/S Arkitekter MAA, Horsens
  20. Link arkitektur Danmark, Aarhus C
  21. Link arkitektur Danmark, Frederiksberg C
  22. Lone BACKS Arkitekter ApS, Holbæk
  23. Lundgaard & Tranberg Arkitekter, København K
  24. Lundhilds Tegnestue, Horsens
  25. Luplau & Poulsen, Aarhus C
  26. Lyngkilde A/S, Køge
  27. Lyngkilde A/S, Næstved

m

  1. M Mathiesen, Hellerup
  2. m4 arkitekter, København NV
  3. m4 arkitekter, Odense V
  4. Madsen & Petersen, Arkitekter MAA ApS, Nykøbing Sj
  5. Malte Gormsen ApS, Herlev
  6. Mangor & Nagel A/S, Frederikssund
  7. Mangor & Nagel A/S, København N
  8. Mangor & Nagel A/S, Roskilde
  9. Mannik & Storm Arkitekter MAA, Klampenborg
  10. Marcussen A/S, Aalborg SØ
  11. Mariagerfjord Kommune Kommunalt Ejendomscenter, Arden
  12. Masanti A/S, Ilulissat
  13. Masanti A/S, Maniitsoq
  14. Masanti A/S, Nuuk
  15. Masanti A/S, Qaqortoq
  16. Masanti A/S, Sisimiut
  17. Matzen Byg ApS, Agerskov
  18. Medbyggeren, Ikast
  19. Mester Madsen A/S, Præstø
  20. MH Management, Klampenborg
  21. Michael Krog ApS, Rådgivende Ingeniører FRI, Lille Skensved
  22. Michael Serritzlew ApS, Rådgivende ingeniørfirma, København K
  23. Midtjysk Albyg A/S, Aulum
  24. Moe A/S, Aalborg
  25. Moe A/S, Aarhus C
  26. Moe A/S, Fredericia
  27. Moe A/S, Roskilde
  28. Moe A/S, Søborg
  29. Moe A/S, Vordingborg
  30. Moelven A/S, Albertslund
  31. Moland Byggevarer A/S, Skive
  32. Monier A/S, Aalborg
  33. Montera Danmark A/S, Hørning
  34. Morten Bülow Arkitekter ApS, Nykøbing F
  35. mph arkitekter ApS, Hørsholm
  36. MT Højgaard A/S, Søborg
  37. Multa Aps, Skælskør
  38. Mydland Arkitekter, Sabro
  39. Møller & Jakobsen ApS, Hjørring
  40. Møller Nielsens Tegnestue, Struer

n

  1. NCC Danmark A/S, Søborg
  2. Nem Byg A/S, Tjæreborg
  3. Netto Teknisk afd. 90700519, Køge
  4. Nettrælasten, Bording
  5. Newsec Projektafdelingen, Kongens Lyngby
  6. Niels Henrik Rossing, Gørlev
  7. Niels Houlberg arkitekter par aps, Mern
  8. Niels Kruse A/S, Fredericia
  9. Nielsen & Søn Tømrer Snedker Malerfirma ApS, Ballerup
  10. Niras A/S, Aalborg
  11. Niras A/S, Aarhus C
  12. Niras A/S, Allerød
  13. Niras A/S, Hjørring
  14. Niras A/S, Kolding
  15. Niras A/S, Odense C
  16. Niras A/S, Odense SØ
  17. Niras A/S, Viby J
  18. Node Arkitekter, Aarhus C
  19. Norconsult A/S, Herlev
  20. Nordcoll A/S, Kvistgård
  21. Nordcoll A/S, Vejle
  22. Nordic - Office of Architecture, København NV
  23. Nordic Waterproofing A/S, Vejen
  24. NORDPIL ARKITEKTER, Brabrand
  25. Norlund A/S, Nørager
  26. Nortvig A/S, Horsens
  27. norus arkitekter aps, Greve
  28. Novaform Arkitekterne, København K
  29. NPI A/S, Løsning
  30. NUP A/S, Roskilde
  31. Nyborg Kommune Teknik og Miljø, Nyborg

o

  1. OBH Rådg. Ingeniører A/S, Odense SØ
  2. OBH Rådg. Ingeniører A/S, Odense SØ
  3. Odder Tømrer- og Snedkerforretning ApS, Odder
  4. Odense Kommune By - Kulturforvaltningen, Odense C
  5. Oksbøl Savværk ApS, Oksbøl
  6. Ole Jepsen A/S, Birkerød
  7. Oluf Jørgensen A/S, Horsens
  8. Oluf Jørgensen A/S, Roskilde
  9. Ommen & Møller A/S, Rødekro
  10. Opland Landskabsarkitekter, København NV
  11. Optimera Aalborg, Aalborg Øst
  12. Optimera Billund, Billund
  13. Optimera Brøndby, Brøndby
  14. Optimera Grindsted, Grindsted
  15. Optimera Hjørring, Hjørring
  16. Optimera Karlslunde, Karlslunde
  17. Optimera Kolding, Kolding
  18. Optimera Korsør, Korsør
  19. Optimera Løgten, Skødstrup
  20. Optimera Nørre Nebel, Nørre Nebel
  21. Optimera Odense, Odense S
  22. Optimera Oksbøl, Oksbøl
  23. Optimera Projektafdeling 421, Ringsted
  24. Optimera Ringsted, Ringsted
  25. Optimera Tune, Tune
  26. Optimera Vejle, Vejle
  27. Optimera Viborg, Viborg
  28. Orbicon, Taastrup
  29. Orbicon, Viby J
  30. Oscon ApS, Værløse
  31. Ove Rasmussen & Søn, Skanderborg

p

  1. P+P arkitekter A/S, Aarhus C
  2. P.A. Savværk Korinth A/S, Faaborg
  3. P/F FT Net, Tórshavn
  4. Palsgaard Gruppen A/S, Hampen
  5. Palsgaard Spær A/S Afd. Midt, Hampen
  6. Palsgaard Spær A/S Afd. Nord, Vodskov
  7. Palsgaard Spær A/S Afd. Syd, Aabenraa
  8. Palsgaard Spær A/S Afd. Øst, Slagelse
  9. Panbo Huse, Vejle
  10. Papiruld Danmark, Hillerød
  11. Peter Jahn og Partnere A/S, København Ø
  12. Peter Kjær Arkitekter, Valby
  13. PFR Tegnestue ApS, Kongens Lyngby
  14. Pico Sørensen Entreprise ApS, Lille Skensved
  15. Plahn & Trier Tømrerfirma ApS, Holte
  16. Planet-Huse A/S, Ribe
  17. Poul M Byg, København K
  18. Poul Rasmussen A/S, Otterup
  19. PPG Architectural Coatings, Scandinavia, Søborg
  20. PR Byg Consult v/Preben Rasmussen, Vallensbæk Strand
  21. Praksis Arkitekter, København K
  22. Praksis Arkitekter, Svendborg
  23. Pre-Træ A/S, Holstebro
  24. Primatag A/S, Toreby L
  25. Proces Arkitektur ApS, København S
  26. Profile A/S, Rødekro
  27. Projektafdelingen Kontoret ApS, Aarhus C
  28. Protræ, Rødding
  29. Pålsson Arkitekter, København NV

q

  1. Qeqqata Kommunia Teknik- og Miljø, Sisimiut
  2. Quattro Arkitekter A/S, Viborg

r

  1. Rambøll, København S
  2. Rambøll Danmark A/S, Aalborg
  3. Rambøll Danmark A/S, Aarhus N
  4. Rambøll Danmark A/S, Esbjerg
  5. Rambøll Danmark A/S, Fredericia
  6. Rambøll Danmark A/S, Haderslev
  7. Rambøll Danmark A/S, Herning
  8. Rambøll Danmark A/S, Kolding
  9. Rambøll Danmark A/S, Odense C
  10. Rambøll Danmark A/S, Roskilde
  11. Rambøll Danmark A/S, Sønderborg
  12. Rambøll Danmark A/S, Vejle
  13. Rambøll Danmark A/S, Viborg
  14. Rambøll Grønland A/S, Nuuk
  15. Reeholm & Bredahl A/S, Randers C
  16. Region Syddanmark Bygningsafdelingen, Vejle
  17. Reiulf Ramstad Arkitekter A/S, Aarhus C
  18. Renoveringskonsulenterne, Roskilde
  19. Riga Wood AB, Kungens Kurva
  20. Ringsted Kommune Byg og Anlæg, Ringsted
  21. Ringsted Spærfabrik A/S, Ringsted
  22. RL Consult ApS, Rønne
  23. Rockwool A/S, Hedehusene
  24. Rockwool A/S, Vamdrup
  25. Rockwool International A/S 3481, Hedehusene
  26. Rold Skov Savværk A/S, Sabro
  27. Roskilde Kommune Økonomi og Ejendomme, Roskilde
  28. Roslev - Herning Tømmergård, Herning
  29. Roslev - Midtjydsk Byggecenter, Ikast
  30. Roslev Trælasthandel A/S, Holstebro
  31. Roslev Trælasthandel A/S, Skive
  32. ROTHO BLAAS SRL, Sjølund
  33. Roust Træ A/S, Årre
  34. Rubow Arkitekter A/S, Aarhus C
  35. Rubow Arkitekter A/S, København K
  36. RUM, Horsens
  37. Runavikar Kommuna Teknisk Afdeling, Saltangara
  38. RytterArk Group A/S, Bagsværd
  39. Rådgivende Ingeniør Ole Møgelmose ApS, Hirtshals
  40. Rådgivende Ingeniører Øllgaard, Hellerup
  41. Rødovre Trælast A/S, Rødovre
  42. Rølund A/S, Sorø
  43. Rønnow Arkitekter, København K
  44. RØNSLEV ApS, Horsens
  45. Rørbæk & Møller Arkitekter ApS, København NV

s

  1. Saaby-Jensen & Søn Aps, København Ø
  2. Saga Wood ApS, Aalborg SV
  3. Saint-Gobain Distribution Denmark A/S, Brøndby
  4. Saint-Gobain Isover A/S, Charlottenlund
  5. Saint-Gobain Isover A/S, Vamdrup
  6. Salomonsson Arkitekter ApS, Silkeborg
  7. Samsø Tømrer Team ApS, Samsø
  8. Sandberg Rådgivende Ingeniører, Daugård
  9. sbs rådgivning a/s, København S
  10. Scandi Byg A/S, Løgstør
  11. Scandi Supply A/S, Vissenbjerg
  12. Scanlico Denmark A/S, Herlev
  13. Scanwo DK A/S, Vejle
  14. Schmidt Hammer Lassen Architects K/S, Aarhus C
  15. Schmidt Hammer Lassen Architects K/S, København S
  16. Seges Landbrug & Fødevarer F.m.b.a., Aarhus N
  17. Seistrup + Lundgaard C. ApS, Frederikssund
  18. SEL Arkitekter, Frederiksberg C
  19. Selmar Nielsen Arkitektur (SNA), Tórshavn
  20. SH Holding Odense ApS, Odense M
  21. SIGURD SCHYTZ KOLLEGIET, Helsingør
  22. Sikkerhedsstyrelsen, Esbjerg
  23. Sikkert Byggeri, Hillerød
  24. Sima Industri ApS, Aulum
  25. Simpson Strong-Tie A/S, Odder
  26. Skanding A/S, København K
  27. Skive Kommune Kommunale Bygninger, Skive
  28. Slots- og Kulturstyrelsen, København V
  29. SMER ApS, Søndersø
  30. Snedker og Tømrerfirma Kim Bengtsson ApS, Store Heddinge
  31. Snedkerfirmaet Sander Hansen ApS, Vejby
  32. Snedkermester Arne Pedersen A/S, Greve
  33. Snedkermester Niels Rindal, Hellerup
  34. SnedkerVærket, Roskilde
  35. spark, Valby
  36. STARK A/S, Viby J
  37. STARK Glostrup, Glostrup
  38. STARK Kalundborg, Kalundborg
  39. STARK Risskov, Risskov
  40. STARK Roskilde V. Ledreborg, Roskilde
  41. STARK Viborg Tømmerhandel, Viborg
  42. Statens Serum Institut Projektering, København S
  43. Statsfængslet ved Horserød, Helsingør
  44. Steen Stjernholm A/S, Holstebro
  45. STEENBERGs tegnestue ApS, Rønne
  46. STEICO SE, Jægerspris
  47. Stenbjerg Ejendomme, Aabenraa
  48. Strunge Jensen A/S, Solrød Strand
  49. Sundbyg.dk, Dyssegård
  50. Superwood A/S, Hampen
  51. Svend Aage Christiansen A/S, Østervrå
  52. Svendsen Kongerslev ApS, Kongerslev
  53. Sweco Danmark A/S, København S
  54. Sweco Danmark A/S, Sønderborg
  55. Syddjurs Kommune Plan og Byg, Rønde
  56. Sygehus Sønderjylland i Sønderborg, Aabenraa
  57. System-Huset ApS, Herning
  58. Södra Wood A/S, Hillerød
  59. Søfartsstyrelsen, Valby
  60. Sønderborg Sloth Møller, Sønderborg
  61. Søren Jensen Rådgivende Ingeniørfirma, Aarhus C
  62. Søren Jensen Rådgivende Ingeniørfirma, København K
  63. Søren Jensen Rådgivende Ingeniørfirma, Silkeborg
  64. Søren Jensen Rådgivende Ingeniørfirma, Vejle
  65. Søren Sørensen A/S, Hobro

t

  1. Taasinge Elementer A/S, Hampen
  2. Taasinge Elementer A/S, Svendborg
  3. Tarkett A/S, Hedehusene
  4. Tegnepigen.dk, Brovst
  5. Tegnestuen Kegel & Sciera, Hellerup
  6. Tegnestuen Mejeriet A/S, Haderslev
  7. Tegnestuen Mejeriet A/S, Kolding
  8. Tegnestuen Nuuk A/S, Nuuk
  9. Tegnestuen Ole Allan Frederiksen, Frederiksværk
  10. Tegnestuen Per Stenbøg ApS, Sandved
  11. Tegnestuen Sigmundur F. Hyllestad, Tranbjerg J
  12. Tegnestuen Stedse ApS, Rødekro
  13. Tegnestuen Vandkunsten a/s, København K
  14. Teknologisk Institut Træ, Taastrup
  15. TEKT A/S, Esbjerg
  16. TERRA spf, Oyri
  17. TESTFIRMA,
  18. Testkontakt, Kongens Lyngby
  19. TESTXML, Kongens Lyngby
  20. Teytaud Rådgivende Ingeniører A/S, Frederiksberg
  21. Thing Brandt Landskab ApS, København K
  22. Thisted Kommune Ejendomme, Hurup Thy
  23. Thorslunde træ aps. svinninge, Svinninge
  24. Thorvald Mathiesen Rådgivende Ingeniørfirma ApS, Assens
  25. Thoudal Rådgivende Ingeniørfirma, Rønde
  26. Thylkjær og Jakobsen, Galten
  27. TIMBERMAN DENMARK A/S, Hadsund
  28. Tiset Savværk, Gram
  29. Titarneq ApS, Nuuk
  30. TL Byg A/S, Aalborg SV
  31. TME-BYG ApS, Ølsted
  32. TMI Træ- og Møbelindustrien, København V.
  33. tnt.nuuk illussanik titartaasarfik a/s, Nuuk
  34. Topdanmark Forsikring A/S Erhverv og Industri, Ballerup
  35. Topdanmark Forsikring A/S Taksatorsekretariatet, Ballerup
  36. TOR Ejendomme I/S, Ørbæk
  37. Torkil Laursen A/S, Taastrup
  38. Totalgruppen ApS, Ringsted
  39. Tri-Consult A/S, Viby J
  40. Troels Jørgensen A/S, Kettinge
  41. Troldtekt A/S, Tranbjerg J
  42. Tryggingarfelagid Føroyar, Tórshavn
  43. Træfagenes Uddannelse, København NV
  44. TræfiberDanmark ApS, Ringsted
  45. Træhuse.dk, Kirke Hyllinge
  46. Træinformation, Kongens Lyngby
  47. Trælasthandler Frits Feodor Nielsen, Rudkøbing
  48. Træværk ApS, Skanderborg
  49. TSJAK-ARK, København Ø
  50. Tvede Rådgivende Ingeniører ApS, Hellerup
  51. Tyréns A/S, Herlev
  52. Tømmergaarden A/S, Aulum
  53. Tømmergaarden A/S, Hanstholm
  54. Tømmergaarden A/S, Nykøbing M
  55. Tømmergaarden A/S, Struer
  56. Tømmergaarden A/S, Viborg
  57. Tømmergaarden A/S, Vildbjerg
  58. Tømmergaarden Thisted A/S, Thisted
  59. Tømremester Thomas Nordling, Allerød
  60. Tømrer & Snedker Eigil Andersen, Almind
  61. Tømrer - og Snedkermester Morten Liisberg ApS, Herlev
  62. Tømrer Andersen, København NV
  63. Tømrer og Snedkefirmaet Jørgen Spange ApS, Kongens Lyngby
  64. Tømrer og Snedker Michael Ørum ApS, Rønnede
  65. Tømrer og snedkermester Gert G. Hansen, Herning
  66. Tømrer Peter Lagergaard ApS, Brønderslev
  67. Tømrer- og Snedker Kastberg A/S, Aars
  68. Tømrer- og Snedkerfirma Arne Danielsen A/S, Brande
  69. Tømrer- og Snedkerfirma Jan Kolster A/S, Middelfart
  70. Tømrer-Brian ApS, Hårlev
  71. Tømrerentreprisen A/S, Frederiksværk
  72. Tømrerfirmaet Kjærgaard & Andreasen ApS, Juelsminde
  73. Tømrerfirmaet Niels p Jensen, Nuuk
  74. Tømrermester Allan Broholm ApS, Ringe
  75. Tømrermester Allan Martinussen Aps, Kalundborg
  76. Tømrermester Jakob lyngs, Dianalund
  77. Tømrermester Jørgen Arne Hansen ApS, Charlottenlund
  78. Tømrermester Keld Dreier, Valby
  79. Tømrermester Kim Jensen & Søn ApS, Dybvad
  80. Tømrermester Knud Verdich A/S, Kastrup
  81. Tømrermester Mads Stadsgaard A/S, Langå
  82. Tømrermester T. Stentorp, Ølsted

u

  1. Ugilt Spær A/S, Sindal

v

  1. V. B. Byggeindustri A/S, Lynge
  2. Vaag Arkitekter, Martofte
  3. Vangede Byg ApS, Gentofte
  4. Varming Savværk, Ribe
  5. Vejen Kommune Bygningsservice og beredskab, Vejen
  6. velas, Hinnerup
  7. VELUX A/S, Hørsholm
  8. VELUX A/S, Østbirk
  9. Vesti Olsen og Hansen A/S, Tølløse
  10. Viborg Ingeniørerne, Aalborg
  11. Viborg Ingeniørerne A/S, Viborg
  12. Vica Wood, Hellerup
  13. Viggo Pedersen & Søn A/S, Rødovre
  14. Viking Softwood, Hedensted
  15. Vilhelm Lauritzen Arkitekter, Nordhavn
  16. Vilhelmsen Marxen & Bech-Jensen A/S, Aarhus C
  17. Villa.dk ApS, Horsens
  18. VKST I/S,
  19. VKST I/S, Sorø
  20. VM BUILDING SOLUTIONS SCANDINAVIA A/S, Silkeborg
  21. Vognsen Rådgivende Ingeniører A/S, Randers NØ
  22. Voss Sørensen & Partner ApS, Egå

w

  1. Waca ApS, Vejle
  2. Weile arkitekter ApS, Aabenraa
  3. Wenge Gulve ApS, Herning
  4. William Tolstrup - arkitekter, Næstved
  5. Wissenberg A/S Rådgivende Ingeniører F.R.I, København NV
  6. Wolff Svendsen A/S, Hillerød
  7. WoodCon A/S, Bryrup
  8. Würth Danmark A/S, Kolding

x

  1. XL-BYG A/S a.m.b.a. kædekontor, Brabrand
  2. XL-BYG A/S C. Aarslew-Jensen, Nykøbing F
  3. XL-BYG Brejnholt Bjergmark A/S, Skibby
  4. XL-BYG Brejnholt Bording A/S, Bording
  5. XL-BYG Brejnholt Hornsyld A/S, Hornsyld
  6. XL-BYG Brejnholt Horsens A/S, Horsens
  7. XL-BYG Brejnholt Lillebælt A/S, Middelfart
  8. XL-BYG Brejnholt Nr. Aaby A/S, Nørre Aaby
  9. XL-BYG Brejnholt Randers A/S, Randers SØ
  10. XL-BYG Brejnholt Ry A/S, Ry
  11. XL-BYG Brejnholt Silkeborg A/S, Silkeborg
  12. XL-BYG Brejnholt Vejle A/S, Vejle
  13. XL-BYG C. Nobel Tømmerhandel, Hundested
  14. XL-BYG Carl Medings Trælasthandel A/S, Skælskør
  15. XL-BYG Ceste Træ Løgstør, Løgstør
  16. XL-BYG CF Karise Tømmerhandel, Karise
  17. XL-BYG CF Petersen & Søn A/S, Køge
  18. XL-BYG CF Ringsted, Ringsted
  19. XL-BYG CF Stenlille Trælasthandel A/S, Stenlille
  20. XL-BYG Elling Tømmerhandel A/S, Frederikshavn
  21. XL-BYG Grønvold & Schou A/S, Slagelse
  22. XL-BYG Gørlev Trælasthandel A/S, Gørlev
  23. XL-BYG Herlev Byggecenter A/S, Herlev
  24. XL-BYG Hørve Byggecenter, Hørve
  25. XL-BYG JA Byggeland, Måløv
  26. XL-BYG Jens Schultz A/S, Svendborg
  27. XL-BYG Kjellerup Tømmerhandel A/S, Kjellerup
  28. XL-BYG Lemvig Trælasthandel Brdr. Skou A/S, Lemvig
  29. XL-BYG Meredin Tømmerhandel A/S, Holbæk
  30. XL-BYG Meredin Tømmerhandel A/S, Jyderup
  31. XL-BYG Meredin Tømmerhandel A/S, Kalundborg
  32. XL-BYG Møens Tømmerhandel, Stege
  33. XL-BYG P. W. Wulff A/S Stubbekøbing, Stubbekøbing
  34. XL-BYG P.W. Wulff A/S Nykøbing A/S, Nykøbing F
  35. XL-BYG Sakskøbing Trælast ApS, Sakskøbing
  36. XL-BYG Sydsjællands Tømmerhandel A/S, Præstø
  37. XL-BYG T.A. Medings Tømmerhandel A/S, Næstved
  38. XL-BYG Trægården Kås A/S, Pandrup
  39. XL-BYG Øbro Træ A/S, København Ø

z

  1. ZESO Architects, København S

å

  1. ÅF Buildings Denmark P/S, Herning
  2. Årstiderne Arkitekter P/S, Herning
  3. Årstiderne Arkitekter P/S, København N
  4. Årstiderne Arkitekter P/S, Silkeborg

ø

  1. Øbro Træ A/S XL Byg Greve, Greve
  2. Øbro Træ A/S XL-BYG, København Ø
  3. Østerbro Tømmerhandel, Søborg
  4. Østergaard Bygge & Indeklimateknik A/S, Roskilde

0-9

  1. 10-4 Tømmerhandel, Hørning
  2. 10-4 Tømmerhandel, Ringkøbing
  3. 10-4 Tømmerhandel, Ulfborg
  4. 10-4 Tømmerhandel, Varde
  5. 10-4 Tømmerhandel, Viborg
  6. 10-4 Tømmerhandel, Videbæk
  7. 3F, København V
  8. 3XN A/S, København K